Marihuana - recepty

10. ledna 2008 v 21:09 | Steve |  Marihuana
Zpracování konopí za účelem konzumace má dvě hlavní pravidla:

1. Aby bylo THC v organismu účinné musí projít tepelnou úpravou
2. THC je rozpustné v tucích a alkoholech. Není rozpustné ve vodě.

Základem většiny receptů je máslo. Je to tuk, takže se v něm rozpustí THC a dále s ním lze nakládat stejně jako s obyčejným máslem.

Marihuanové máslo:
Dete vřít vodu. Do vařící vody vhoďte máslo. Až se máslo ve vodě rozpustí, přidejte co nejdrobněji nakrájené konopí. Může být sušené i čerstvé. Mohou být i samčí rostliny a může být komplet celá rostlina. I stonek! Idea je následující: V másle se rozpustí THC a ve vodě se rozpustí látky chuťově nežádoucí. Vařte směs vody, másla a trávy, alespoň hodinu. Čím déle, tím lépe. Varuji, po hodině bude celá kuchyně zamořena zápachem marjány. Na závěr přefiltrujte směs přes nějaké plátno, nebo třeba přes kávový filtr. Získanou nať vyhoďte. Směs vody a másla dejte do ledničky. Máslo ztuhne a půjde oddělit od vody. Vodu vylejte, máslo si užijte.

Čokoláda:
Postavte dva hrnce na sebe tak, aby dno horního tvořilo víko spodního. Do spodního hrnce dejte vodu a uveďte ji do varu. Do horního hrnce, který je ze spodu zahříván vřící vodou, takže jeho teplota nepřekročí 100 stupňů celsia, dejte rozpustit marihuanové máslo. Přidejte kakao a cukr, rozmíchejte. Míchejte důkladně, aby se cukr dobře rozpustíl. Můžete přidat kokos, oříšky, mléko... Nechte ztuhnout v ledničce.

Bhang
2 hrnky vody
1 unce čerstvé marihuany
4 hrnky teplého mléka
2 polévkové lžíce loupaných a drcených mandlí
1/8 čajové lžičky garam masala (směs hřebíčku, skořice a kardamonu)
1/4 čajové lžičky mletého zázvoru
1/2 až 1 čajová lžička růžové vody (co to je?)
1 hrnek cukru
Uveďte vodu do varu. Přidejte marihuanu, přikryjte pokličkou a nechte asi 7 minut vařit. Vodu zceďte do jiného hrnce, vymačkejte tam i všechnu zbylou vodu z konopí. Konopí dejte do hmoždíře, přidejte dvě čajové lžičky teplého mléka a rozmělněte dohromady. Vymačkejte mléko z trávy do jiného hrnce. Opakujte, dokud nespotřebujete asi půl hrnku mléka (4-5 krát). Marihuana je nyní na kaši. Přidejte k ní drcené mandle a trochu teplého mléka. Dejte do hmoždíře a rozmělněte na pastu. Pastu vymačkejte, a postup opakujte, dokud vám nezbyde jen pár vláken a zbytky z mandlí. Tento zbytek zahoďte. Zkombinujte všechny tekutiny, které jste získali včetně vody, ve které se konopí vařilo. Přidejte garam masala, zázvor i rosewater. Oslaďte cukrem, dolejte zbylým mlékem. Vychlaďte a radujte se.
Příprava je poměrně pracná. Toto jídlo je určeno jako oběť pro Šivu.

Koncentrovaná travina:
Tento recept není do kuchyně, hodí se spíše do laboratoře.
Zalejte rostlinný materiál alkoholem (čistý líh, isopropylalkohol, vodka...). Nechte několik dní stát. Do alkoholu se uvolní THC. Alkohol slejte, rostliny vyhoďte. Alkohol destilujte. Případně nechejte odpařit, ale to je škoda, dá se použít vícekrát. Po odparu zbyde mazlavá hmota, což je koncetrované TO. Lze kouřit, nebo jíst. Opatrně je to silné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama